DG Coaching

 

Begeleiding triatlon, duatlon, lopen, core conditioning & sportpsychologie.

 

Mijn doelen...

Sporters inspireren en mijn ervaringen delen op een positieve manier. 

 

 Visie :

* Als sporter en als coach geëigende opleiding en ervaring.

* Er wordt gewerkt aan de fysieke ontwikkeling als om mentale ontwikkeling van de sporter. 

* Doelen : op lange en korte termijn, duidelijk en concreet waarbij de sporter betrokken wordt. 

* Kortom : coachen gaat om het begeleiden van sporters, zodat zij zich als atleet en als mens verder kunnen ontwikkelen.

 

 

Studies & opleidingen :

Sportpsychologie

Personal trainer National Academy of Sports Medicine (NASM)

Trainingspeaks university

Lactaattesten instituut voor complementaire zorg

Gediplomeerd Endure & ICTA triatlon, duatlon en loopcoach

Analyse looptechniek & loop re-education

 

 

EK en WK's :

ETU EK sprint triatlon Düsseldorf 

ITU Grand final WK kwart triatlon Rotterdam 

WK Powerman Zofingen

Ironman WK Kailua-Kona, Hawaii 

Ironman 70.3 WK Lahti, Finland 

 

Podiums/ best results 

2024 Powerman Alsdorf 10-60-10 2e AG

2024 Annendaalloop 10km 1e AG

2023 Kerstrun As 5km 2e AG

2023 8km Grenslaupers Ell 3e

2023 Kerkenloop 5km 3e AG

2023 Sprint triatlon Turnhout 1e AG

2023 WK Ironman 70.3 Lahti, Finland 4u46

2023 La Gileppe kwart triatlon 2u36 3de AG

2022 WK Ironman Kailua-Kona, Hawaï 10u27

2022 Ironman 70.3 Maastricht 5de AG ( kwalificatie slot Ironman 70.3 World Championship Lahti, Finland 2023 )

2021 Ironman Emilia-Romagna Italië 9u31  7de AG ( kwalificatie slot Ironman World Championship Hawaii 2022 )

2021 Marathon Hasselt 2u54

2020 10.6km Annendaalloop 3de pl AG

2020 1/4 Triatlon Mechelen ( stayer ) 3de pl AG            

2020 Ironman 5150 Maastricht 2de pl AG                                                              

2019 WK Powerman Zofingen 10pl AG     

2019 Powerman Alsdorf Classic Duits kampioenschap 2de pl AG 

2019 Duathlon LaGileppe 3de pl AG

2019 10.6km Annendaalloop 2de pl AG

2019 1/4 Triatlon  Geel 2de pl AG

2019 1/4  Niederrhein Triatlon  1st pl AG

2018 Zwemloop Breda 3de pl AG

2018 Powerman Alsdorf sprint 1ste

2018 Plastriatlon Aarschot 1st pl AG

2018 70.3 Sassenberg 1st pl AG 

2018 21.3km Ell 1st pl AG

2018 14km Geel loopt 2de

2018 1/8 Triatlon Covestro  2de

2018 1/4 Triatlon  Geel 1ste pl AG 

2017 ITU WK kwart Triatlon 14de 1ste Belg AG

2017 ETU EK sprint Triatlon Düsseldorf 13de 1ste Belg AG

2017 Duatlon Alsdorf 1ste AG

2017 21km Ell 3de pl AG 

2017 12.3km Louis Persoons Memorial 2de

2017 1/8 Triatlon Weert 2de AG

2017 1/8 Triatlon Geel 1ste AG

2017 1/8 Triatlon Eupen 2de pl AG

2017 1/4 Triatlon Krefeld 2de pl AG 

2016 LaRoche kwart Triatlon 1ste AG

2016 Kerstrun As 1ste AG

2016 eindwinnaar  Masters UrbanTriSports3Series Triatlon (Sportevents)

2016 Crossduatlon Zelem 2de AG

2016 6km SportS2 trail 1ste AG

2016 12.3km Louis Persoons Memorial 3de

2016 1/8 Triatlon Lommel 1ste AG

2016 1/8 Triatlon L'eau D'Heure 1ste AG

2016 1/8 Triatlon Herderen 3de AG                           

2016 1/8 Triatlon Geraardsbergen 2de AG

2016 1/8 Triatlon Beerse 3de AG

2015 9km Bosloop Opglabbeek 1ste

2015 5km Hel van Herc 2de AG

2015 5km Dwars door Hasselt 2de AG

2015 5km 3kerkenloop Kortessem 3de AG

2015 21km Louis Persoons Memorial 3de AG

2015 10.6km Trail Lommel 2de

2015 1/8 Triatlon Viersel 2de AG

2015 1/8 Triatlon Balen 3de AG

2014 Team triatlon Oupeye 2de

2014 Schlosstriatlon Moritzburg 10u23 3de AG

2014 1/8 Triatlon Viersel 1st AG

2014 1/8 Triatlon Eupen 2de AG

2012 Schlosstriatlon Moritzburg 10u19 3de AG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maak jouw eigen website met JouwWeb